Открихме първата фотоизложба на травъл блогърите от АСТОМ под мотото #ExploreBulgaria!

21 картини от една изложба за България…

Като страстни пътешественици обичаме да споделяме своите преживявания, да представяме страната ни като привлекателна туристическа дестинация и да вдъхновяваме все повече хора да преоткриват красотата ѝ. Защото България е уникална, неповторима и заслужава вниманието ни!

IMG_1990

Заповядайте в Bulgaria Mall, София, от 12 до 30 юни, за да видите любимите ни кътчета и да почерпите вдъхновение за следващото си пътуване в България. Вход свободен.

IMG_1994

Искаме с тези красиви фотографии от различни области в България да ви дадем интересни идеи за следващото Ви пътуване. Надяваме се, да ви вдъхновим!

fb

Специални благодарности на нашите любезни домакини от България мол! Благодаря също на партньорите ни от Аугео Фемили Естейт, които любезно подкрепиха събитието с хубавите си български вина.

И за финал да си припомним призива на един от основателите на туристическото движение в България – Алеко Константинов: Опознай родината, за да я обикнеш!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *